Üyelik Sözleşmesi


1. Taraflar

 

a) http://www.turkyurdu.com.tr e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Sezenler Caddesi No: 4/12 Sıhhiye - Çankaya / ANKARA adresinde bulunan Türk Yurdu (“Firma”)

 

b) http://www.turkyurdu.com.tr internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)

 

2. Sözleşmenin Konusu

 

İşbu Sözleşme’nin konusu Firma’nın sahibi bulunduğu web sitesi http://www.turkyurdu.com.tr‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.

 

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

 

3.1. Üye, http://www.turkyurdu.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, Firma’nın bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

 

3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Firma’ya karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Firma’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

 

4. Sözleşmenin Feshi

 

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Firma tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Firma, Üye’nin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

 

5. Yürürlük

 

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.